З перших 23 договорів оренди землі в області, в умовах воєнного стану, 20 зареєстровано у Ходорівській громаді!!

Дата: 13.05.2022 14:56

На території області в умовах воєнного стану укладено та зареєстровано перші договори оренди землі щодо 23 сільськогосподарських ділянок, площею понад 240 га за період 02-09-05.2022. Про це зазначають в департаменті агропромислового розвитку Львівської обласної військової адміністрації.

Слід відзначити, що  Ходорівською громадою,передано в оренду та зареєстровано  20 договорів площею понад 190 га.

Нагадаємо, що 07 квітня набрав чинності ЗУ від 24.03.2022 № 2145-IX (https://cutt.ly/zHdRRh3), який скасував проведення земельних торгів щодо прав оренди та спростив процедуру передачі в користування комунальних земель сільськогосподарського призначення. Також цим законом дозволено передавати в оренду ділянки постійними користувачами (окрім державних та комунальних підприємств) та передавати права землекористування без згоди власника ділянок.

Важливо?? Реєстрацію таких договорів здійснюють районні військові адміністрації.