Терміни подачі заявок на грантову програму «Підтримка органічного сектору в Україні» продовжено.

Дата: 13.05.2022 08:47

Органічні виробники мають можливість отримати підтримку в розмірі до 70 тис.грн в рамках грантової Програми «Підтримка органічного сектору в Україні», яка ініційована об’єднанням «Органічна Ініціатива». Термін подачі - до 20 травня 2022 року.

В рамках грантової програми (на першому етапі) органічним виробникам буде надаватись підтримка на:

?покриття витрат для проведення сертифікації органічного виробництва;

?закупівлю органічних продуктів у виробників органічних продуктів (з подальшим поширенням серед внутрішньо переміщених осіб, вразливих верств населення тощо);

?доступ до засобів захисту рослин, добрив та інших допоміжних продуктів, дозволених для використання в органічному виробництві, насіння, та інші види підтримки в галузі технологій органічного виробництва.

Для отримання гранту органічні виробники повинні надіслати свої запити для підтримки згідно форми: https://cutt.ly/xHoXOfM та бюджету: https://cutt.ly/uHoBdu8 на електронну адресу: info@organicinitiative.org.ua.

«Подавати заявки можуть органічні виробники всієї України, однак в пріоритеті надання грантової підтримки мікро, малим та середнім підприємствам та малим виробникам, площі яких розташовані на території Житомирської, Київської, Чернігівської, Харківської та Сумської областей або території інших областей, які постраждали від активних бойових дій»,- поінформувала президентка Львівської міської громадської організації «Екотерра» Наталія Чоловська.

«Метою грантової програми є підтримка виробників органічних продуктів, збереження та посилення спроможності органічного сектору України. Адміністрування програми здійснюють Міжнародна благодійна організація «Інформаційний центр «Зелене досьє» та Львівська міська громадська організація «Екотерра»», - зазначила директор департаменту агропромислового розвитку Львівської обласної військової адміністрації Tetiana Hetman

Додатково:

Терміни проведення 2 етапу програми будуть оприлюднені окремо і залежатимуть від доступних коштів.

Більш детальна інформація про грантову програму та форми запитів за посиланням: https://cutt.ly/fHoM6Jx. З додатковими питаннями можна звернутись до Наталії Чоловської, президентки ЛМГО «Екотерра» за конт.тел.: +38 050 430 76 23.