ФЕСТИВАЛЬ-КОНКУРС ХОРЕОГРАФІЧНИХ КОЛЕКТИВІВ «ВЕСНЯНИЙ РОЗМАЙ»

Дата: 11.05.2022 09:41

? КЗ ЛОР «Навчально-методичний центр культури і мистецтв Львівщини» запрошує аматорські хореографічні колективи закладів культури районів та територіальних громад ?ЛЬВІВСЬКОЇ області? взяти участь в обласному дистанційному фестивалі-конкурсі хореографічних колективів «ВЕСНЯНИЙ РОЗМАЙ» ? Конкурс сприятиме широкій популяризації українського народного танцю, утвердженню краси народно-сценічного танцю, підвищенню художньо-виконавської майстерності аматорських художніх танцювальних колективів, виявленню та підтримці мистецьких талантів. Для участі у конкурсі просимо до 28 травня 2022 року заповнити форму:  https://forms.gle/aXjPd3idnQzhygeX9 у якій подати два відеофайли чи посилання на відео із хореографічними постановками.  Виступи виконавців оцінюватимуться за такими критеріями: ? сценічна культура; ? художній рівень постановки, драматургія та режисура танцю; ? чистота виконання, чіткість малюнку, технічна майстерність; ? оригінальність сценічного твору. ? Переможці обласного фестивалю-конкурсу будуть нагороджені дипломами лауреатів а учасники – грамотами за участь.