Переможці фотоконкурсу до Дня матері «Моя рідненька» Уляна та Настя Ониськів.

Дата: 10.05.2022 09:28

[ 10 травня 2022 р. 9:16 ]

?Ярина Мочарська?: «Мама би була героєм, який літає, якщо хтось заблукав, то вона летіла б рятувати цю людину»  5-річну Настю Ониськів з Піддністрян і з мамою розлучила війна – з початку повномасштабного вторгнення росії дівчинка із старшою сестрою Вікою подалась до бабусі за кордон. Проте це не завадило дітям взяти участь у фотоконкурсі «Моя рідненька», який організовувала молодіжна рада при Ходорівській міській раді з нагоди Дня матері. Світлина Насті із мамою набрала найбільшу кількість вподобань і принесла мамі й донечці перемогу. ?Щоб підтримати 5-річну Настю члени молодіжної ради вирішили провести незвичайне інтерв’ю та задати декілька оригінальних питань на згадку про перемогу в конкурсі в такий нелегкий для України час. Зі слів Насті вдалося дізнатись, що її мама – Уляна, любить салат із салату, зростом як дві Насті, готує дуже смачні сирники і може стати супергероєм, який рятуватиме людей - Що мама часто говорить тобі? - Мама каже «Будь чемна», каже, що йде на роботу і цьомає мене, каже «ти мій зайчик». - Що робить маму щасливою? - Коли тато приносить їй квіточки, і ще те, що я її дуже люблю. - Що робить маму сумною? - Мама сумна, коли я плачу, коли я нечемна, а ще коли я мамі кажу «А я хочу то, а купи мені то і так багато разів». - Що мама робить такого, що ти смієшся? - Мама веселить мене і бавиться зі мною, лоскоче. - На кого була схожою мама, коли була малою? - Мама була схожою на мене. - Скільки мамі років? - Не знаю, десь 18 і 6. - Якого зросту твоя мама? - Мама десь така як дві мене разом. - Яке улюблене заняття твоєї мами? - Мама любить дивитись кіно, мити посуду , спати і відпочивати. - Що мама робить, коли тебе немає вдома? - Мама готує мені їсти. - Якби мама стала знаменитою на весь світ, то чому саме? - Бо вона моя мама і всі знають, що вона називається Уляна. - Що мама вміє робити дійсно класно? - Робити мені сирники смачні. - Що мамі не дуже вдається робити? - Бургери вона не вміє робити, бо вона не знає який рецепт. - Ким працює твоя мама? - Робить хліб. - За що ти пишаєшся своєю мамою? - Бо вона моя мама і я б не хотіла іншу маму, вона моя любима! - Яка мамина улюблена їжа? - Салат з салату. - Що ти і мама найчастіше робите разом? - Ми робимо разом тісто, я кажу мамі «Тобі допомогти, мамо?» і вона каже «Так», тоді я беру кріселко і йду їй допомагати. - Чим саме ви схожі з мамою? - В мами і в мене є гривка. - Якби мама стала героєм мультфільму, ким саме вона була б ? - Мама би була героєм, який літає, якщо хтось заблукав, то вона летіла б рятувати цю людину. Мама би була героєм-рятівником. - Що у тебе і у мами різне? - Мама любить їсти салат, а я не люблю його їсти. - Звідки ти знаєш, що мама тебе любить? - Бо мама посміхається до мене, цілує і каже, що любить мене сильно, а ще мама каже що я чемна.

Спілкувалась Ярина Мочарська.

Автор оригінальних та щирих відповідей – Настя Ониськів, 5 років.