Ходорівська міська територіальна громада
Львівської області

ОГОЛОШЕННЯ про проведення онлайн-конкурсу дитячих малюнків «Країна моїх прав»

Дата: 10.05.2022 07:51
Кількість переглядів: 718

 Фото без опису

Координаційний центр з надання правової допомоги оголошує онлайн-конкурс дитячих малюнків «Країна моїх прав» (далі – конкурс).

Тема конкурсних робіт: Моє майбутнє в мирній Україні.

Конкурс проводиться за напрямом художньої творчості – малюнок.

Учасником конкурсу може бути особа віком до 18 років.

Номінації конкурсу

Молодша група (віком до 8 років);

Середня група (віком від 9 до 13 років);

Старша група (віком від 14 до 17 років).

 

Етапи проведення конкурсу

I етап – прийом конкурсних робіт з 05.05.2022 року до 26.05.2022 року. Голосування за конкурсні роботи – до 09.06.2022 року.

II етап – визначення переможців та оголошення результатів конкурсу з 13.06.2022 року до 17.06.2022 року.

III етап – нагородження переможців конкурсу, що відбудеться з 20.06.2022 року до 24.06.2022 року. 

Організація проведення конкурсу здійснюється Координаційним центром з надання правової допомоги. 

Умови подання конкурсних робіт та вимоги до них

 1.     На конкурс подається індивідуально підготовлений учасником конкурсу малюнок, пов’язаний з тематикою конкурсу.

 2. Конкурсна робота виконується в довільній графічній чи живописній техніці (олівці, фломастери, фарби, авторська техніка, комп’ютерна графіка тощо) у форматі А 3 або А 4.

 3. Кожен учасник може подати не більше 1 (однієї) конкурсної роботи.

 4. Конкурсна робота подається в цифровому вигляді (сфотографована  (за допомогою фотоапарату, мобільного телефону, планшету) відсканована  (за допомогою оргтехніки) належної якості) шляхом завантаження на офіційний сайт конкурсу (https://art-konkurs.legalaid.gov.ua/ ) (далі – сайт) у форматі JPG, GIF або PNG.

 5. Надсилаючи конкурсну роботу, один із батьків (законний представник), який діє в інтересах дитини, яка є учасником конкурсу, підтверджує повну згоду з умовами конкурсу, згоду на публікацію малюнка (конкурсної роботи) відсутність будь-яких претензій щодо авторського права надалі.

 6. Надсилаючи конкурсну роботу один із батьків (законний представник) учасника конкурсу надає згоду на обробку своїх персональних даних та персональних даних його дитини, яка є учасником конкурсу та приймає умови конкурсу (про що робиться відповідна відмітка на сайті).

 7. Перед оголошенням результатів конкурсу за згодою одного з батьків (законного представника) відповідальною особою перевіряються документи учасника конкурсу, що підтверджують відповідний вік дитини (відсканований або сфотографований документ належної якості). 

Порядок подання конкурсних робіт

1. Для подання конкурсної роботи учасник конкурсу реєструється на сайті через пошту Gmail, спільно з одним із батьків (законним представником) заповнює всі необхідні дані, завантажує на сайт не більше 1 (однієї) фотографії або скан-копії малюнка у форматі JPG, GIF або PNG із зазначенням назви роботи та чекає, коли конкурсна робота пройде модерацію (перевірку) і з’явиться на сайті для голосування.

2. Учасник конкурсу може популяризувати свою конкурсну роботу для отримання голосів підтримки (зокрема поширювати у соціальних мережах тощо).

Голосування за конкурсні роботи та їх оцінювання

1. Для голосування та підтримки конкурсної роботи потрібно через Gmail пошту авторизуватися на сайті.

2. Після авторизації учасник голосування може за допомогою відмітки «Подобається» підтримати одну найкращу, на його думку, конкурсну роботу.

3. Оцінювання конкурсних робіт відбувається на сайті в онлайн-режимі усіма авторизованими на сайті учасниками голосування, які виявили бажання підтримати одну з конкурсних робіт. 

Визначення переможців та оголошення результатів конкурсу

1. Переможці визначаються по кожній номінації у кількості трьох осіб – перше, друге та третє місця за кількістю вподобань, а саме відмітки «Подобається». 1 (перше) місце займає учасник, який набрав найбільшу кількість вподобань у відповідній номінації.

2. Оголошення результатів конкурсу публікується на сайті  та на вебсайті (https://www.legalaid.gov.ua/ ) системи надання безоплатної правової допомоги.

Нагородження переможців

 1. Переможці конкурсу нагороджуються грамотами та призами за перше, друге та третє місце в кожній номінації.

 2. Найкращі малюнки буде розміщено на вебсайті.

У разі виникнення будь-яких питань щодо умов проведення конкурсу звертатися до відділу правопросвітництва управління правопросвітництва та вивчення правових потреб громадян Координаційного центру з надання правової допомоги за електронною адресою: pravoprosvita@legalaid.gov.ua.

 

Конкурс малюнків  на тему: «Моє майбутнє в мирній Україні». 

Детальніше про умови конкурсу ми спілкуємося із директором Стрийського  місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Марією Николаїшин.

Пані Маріє, скажіть будь ласка, конкурс проходить офлайн? 

Ні, це онлайн - конкурс.  

Яким чином можна взяти участь у ньому?

Для того, аби взяти участь у конкурсі потрібно зробити кілька кроків:

- спочатку створити малюнок на тему «Моє майбутнє в мирній Україні»;

- далі готову роботу необхідно якісно сфотографувати або відсканувати (для цифрових малюнків — експортувати) у форматі JPG, GIF або PNG;

 - останній крок: відсканований чи сфотографований малюнок завантажити  на сайт конкурсу: http://art-konkurs.legalaid.gov.ua. Наголошую, що це слід зробити до 26 травня включно).

Розкажіть будь ласка, чим можна виконувати роботу?

Малювати можна олівцями, фломастерами, фарбами, в авторській техніці, в графічному редакторі тощо.

Скільки робіт на конкурс може подати один учасник?

Один учасник може подати на конкурс лише однин малюнок. 

Яким має бути формат робіт?

Формат робіт повинен бути А3 або А4.

Розкажіть будь ласка детальніше, хто може брати участь у цьому конкурсі?

Це конкурс дитячих малюнків. Отож, передбачено, що у ньому візьмуть участь діти віком до 17 років. Разом з тим, зазначаю, що конкурс відбуватиметься у трьох вікових номінаціях 

 • Молодша група (серед дітей віком до 8 років);

 • Середня група (від 9 до 13 років); 

 • Старша група (від 14 до 17 років). 

Знаю, що цей конкурс, як і будь-який інший, має певні стадії. Розкажіть будь ласка про них.

Етапи проведення цього конкурсу є наступні:

I етап – прийом конкурсних робіт з 05.05.2022 року до 26.05.2022 року. Голосування за конкурсні роботи – до 09.06.2022 року.  Узяти участь у ньому можуть усі охочі відвідувачі сайту. Для цього попередньо варто лише авторизуватися на сайті через пошту Gmail. Зазначу: для того, аби отримати додаткові голоси підтримки, учасники конкурсу можуть поширювати інформацію про свій малюнок серед знайомих й друзів.

II етап – визначення переможців та оголошення результатів конкурсу з 13.06.2022 року до 17.06.2022 року. Планується, що буде обрано 9 переможців — по три у кожній віковій номінації (перше, друге та третє місце). При визначенні переможців ураховуватиметься кількість вподобань до робіт на сайті конкурсу. Результати буде оголошено на сайті конкурсу та на сайті системи безоплатної правової допомоги

III етап – нагородження переможців конкурсу, що відбудеться онлайн з 20.06.2022 року до 24.06.2022 року.  Переможці отримають грамоти та подарунки. Відправлення подарунків здійснюватиметься поштою по Україні. Детальні умови конкурсу шукайте за посиланням: https://bit.ly/3sfjBA7.

Хто є організатором конкурсу?

Організатором конкурсу дитячих малюнків «Країна моїх прав» є Координаційний центр з надання правової допомоги.

Хто підтримує проведення цього конкурсу?

Конкурс проводиться за підтримки проєкту «Права людини для України», який впроваджується ПРООН в Україні та фінансується Міністерством закордонних справ Данії.

Ми і надалі продовжимо нашу розмову, яка стосуватиметься військового капеланства. А наразі нагадуємо, що для отримання безоплатної правової допомоги Ви можете звернутися до бюро правової допомоги  у зручний для Вас спосіб:

зателефонувавши:  068 31 48 103 (Жидачівське бюро правової допомоги), 067 16 77 144 (Стрийський місцевий центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги);

* надіславши запит в месенджер нашої фейсбук сторінки: https://www.facebook.com/Stryi.Legalaid.UA/;

*надіславши листа на адресу електронної пошти: zhydachiv@legalaid.lviv.ua  (Жидачівське бюро правової допомоги);

  *залишивши своє звернення у скриньці для звернень громадян. Бюро правової допомоги знаходиться за адресою: м. Жидачів, вул. М. Шашкевича, 28.

 

 

 

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування: Що на Вашу думку потрібно перш за все зробити в ОТГ

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень