Благодійний фонд «Рокада» готовий надавати допомогу територіальним громадам, що приймають переселенців

Дата: 09.05.2022 09:44

Ходорівську громаду з робочим візитом відвідали представники благодійного фонду «Рокада». Діяльність фонду спрямована на надання  допомоги внутрішньо-переміщеним особам, в тому числі консультації  психологічні та з соціальних питань.

Окрім цього, під час робочої поїздки здійснено огляд приміщень, які перебувають в комунальній власності Ходорівської міської ради та на даний час не використовуються за призначенням і можуть бути переобладнані для тимчасового проживання внутрішньо переміщених  осіб.

Таких приміщень оглянуто два: колишня школа в с.Вербиця та колишній дитячий садочок в с.Дев’ятники.

Від Ходорівської громади участь в робочій поїздці взяли Марія  Гавінська, секретар ради, Олег Деляновський, староста Вербицького старостинського округу та Зеновія Соколик, староста Дев’ятниківського округу.

Благодійний фонд «Рокада» заснований у 2003 році та є виконавчим партнером Управління Верховного комісара ООН у справах біженців. Раніше фонд працював лише у Києві, однак зараз відкриває представництва у західних областях України. БФ реалізовує проекти соціальної допомоги та інтеграції біженців в Україні.