Програма підтримки та розвитку сільського господарства

Дата: 06.05.2022 12:05

Світлина від Львівська обласна державна адміністрація.

Для підприємців у галузі скотарства передбачена фінансова підтримка у вигляді дотації за утримання корів усіх напрямів продуктивності.

Програма створена для максимальної підтримки мікро- і малих виробників сільськогосподарської продукції у надскладний час та дає поштовх особистим селянським господарствам, які утримують від 5-ти корів офіційно реєструвати сімейні фермерські господарства.

Ознайомитись з умовами та переліком документів, які подаються до департаменту для участі у Програмі за напрямами можна за посиланням: https://cutt.ly/NGVtApA

Отримати консультацію щодо участі в програмах фінансової підтримки аграріїв можна в робочий час за тел: 0322555062, 0322550572 або 0667180918.

Наголошуємо, що прийняття документів для участі у Програмі триває до 10 травня 2022 року. Зокрема, важливо зазначити, що бюджет для виплати дотації за утримання корів складає понад 8 млн. грн.