ДО УВАГИ МЕШКАНЦІВ ХОДОРІВСЬКОЇ МТГ !

Дата: 06.05.2022 09:01

05 травня 2022 року відбулось позачергове засідання  комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Ходорівської міської ради. На розгляд комісії, згідно порядку денного, було винесено  питання про виділення коштів із резервного фонду Ходорівської міської ради на усунення руйнування доріг шляхом проведення поточних ремонтів з метою запобігання виникнення надзвичайної ситуації. Крім цього розглядалось звернення Львівської ОДА щодо історичної та культурної спадщини .

За результатами розгляду першого  питання, комісією було прийнято наступне рішення.

- « З метою запобігання виникнення надзвичайної ситуації виділити кошти із резервного фонду Ходорівської міської ради КП «Ходорівське УКГ»»;

Вирішуючи питання, що виникали із звернення Львівської ОДА  комісія вирішила :

- «Рекомендувати старостам старостинських округів Ходорівської МТГ провести громадські обговорення  щодо думки громади  стосовно демонтажу об’єктів пов’язаних х історією росії та срср . Відповідні протоколи громадських обговорень надати у відділ культури, туризму та охорони культурної спадщини виконавчого комітету Ходорівської міської ради до 13 травня 2022 року».