Social Impact Award Ukraine 2022 відкрито.

Дата: 05.05.2022 22:39

Життя і чудові програми повинні тривати під час війни, тому ми School of ME зробили зусилля і запустились онлайн.

Що таке SIA? Це міжнародна програма, які діє у 18 країнах та сприяє створенню нових соціальних підприємств молоддю. Вже відкрито набір на Інкубатор для 20 команд (в минулому році було 10), які мають тільки ідею і невпинне бажання бути соціальними підприємцями. Ці команди пройдуть інтенсивну програму з провідними експертами, матимуть ментора, а найкращі отримають гроші для старту та доступ до спільноти переможців SIA з усіх країн.

Студенти і молодь до 30 років — ця можливість створити соціальний стартап для вас. Якщо у вас були думки про власний соціальний бізнес, то саме ця програма надасть вам підтримку, ми на вас дуже чекаємо. Ми також охоче приймаємо переселенців та біженців, які пов’язують своє майбутнє з Україною. Дедлайн подачі заявок — 31.05.2022. Посилання на реєстрацію я залишаю в коментарях.

Для ознайомлення з SIA всіх охочих у травні ми проводимо онлайн воркшопи, про які я теж напишу в коментарях.

Social Impact Award Ukraine 2022 стала можливою завдяки підтримці SAP. Одним з партнерів програми є CfE: Center for Entrepreneurship. Про інших будемо говорити згодом.