З метою підтримки ЗСУ або територіальної оборони стартував благодійний проєкт “Українська картопля"!

Дата: 05.05.2022 22:30

Поліська дослідна станція ім. Засухіна Інституту картоплярства Національної академії аграрних наук України разом із ПрАТ "НВО "Чернігівеліткартопля" запустили ініціативу, у рамках якої насіннєву картоплю з Чернігівщини безкоштовно розсилатимуть по всій території України.

Кожен бажаючий може отримати безкоштовно до 30 кг насіннєвої картоплі середньораннього сорту “Ажур”оплативши лише пересилку “Новою поштою” та в кінці сезону передати кошти за насіння на потребу ЗСУ, або з вирощеного врожаю передати восени армії або підрозділу територіальної оборони мішок картоплі.

Щоб взяти участь у проєкті “Українська картопля”, треба на платформі “Скажений картопляр” (https://www.facebook.com/groups/kartoplar) залишити дані про себе (прізвище, ім’я, по батькові, поштову адресу, номер відділення “Нової пошти” і контактний телефон). Також люди, які отримають мішок картоплі, мають з ним сфотографуватися та також надіслати фото організаторам.

Більш детальніше за посиланням: http://naas.gov.ua/newsall/newsnaan/7591/?fbclid=IwAR1ozcZ7Zh9tPDWE7Yl72rUvJQFENUDG2kTzBCVYVTC_awJd1U-YObWjQVM