ДО УВАГИ МЕШКАНЦІВ ХОДОРІВСЬКОЇ МТГ!

Дата: 05.05.2022 14:26

Світлина від Львівська обласна державна адміністрація.

На Львівщині за минулу добу зафіксовано 8 пожеж в екосистемах.

З них: 7 - горіння сухої трави і чагарника на площі 0,97 га та 1 - горіння лісової підстілки на площі 0,15 га. Загалом вогонь знищив 1,12 га.

Закликаємо мешканців області не провокувати пожежі в природних екосистемах. Спалювання сухої трави в умовах воєнного стану - це злочин, який може кваліфікуватися як диверсія.

Нагадуємо, для громадян сума становить від 3 060 до 6 120 гривень, для посадових осіб – від 15 300 до 21 420 гривень. Відповідно до змін, які внесли у ККУ на початку березня, такі дії під час воєнного стану караються позбавленням волі, терміном на 15 років або довічним позбавленням волі.

З метою запобігання виникненню пожеж в екосистемах та оповіщення людей на випадок пожежі, в області функціонує: 18 великих гучномовних систем; 104 блоки оповіщення універсальних; 330 гучномовців; 66 мобільні системи оповіщення.