До уваги вступників!

Дата: 04.05.2022 14:46

Важлива інформація щодо проходження НМТ!

Якщо ви створювали реєстраційні картки учасника ЗНО, упродовж найближчих 2-4 днів вам надійде смс-повідомлення від Centr_ZNО, в якому буде зазначено ваше прізвище, а також дані для входу до Інформаційної сторінки – логін та пароль.
Важливо!
Збережіть цю інформацію, оскільки вона знадобиться для входу до Інформаційної сторінки:
- у травні, коли потрібно буде підтвердити бажання проходити НМТ і повідомити організаторів про те, у якому регіоні учасник перебуватиме в липні;
- напередодні тестування, щоб дізнатися про дату, час і місце проходження НМТ і самостійно сформувати запрошення-перепустку;
- для отримання результатів НМТ.
Якщо номер мобільного телефону під час реєстрації було вказано помилково і найближчим часом відповідне смс-повідомлення вам не надійде, з 12 до 19 травня можна буде зателефонувати на спеціальну «гарячу лінію», де можна буде отримати відповідну інформацію.
Педагоги часто допомагають учням реєструватися на ЗНО, тож деякі підлітки замість своїх номерів телефонів указували номер освітян. Просимо педагогів, які отримають повідомлення з даними для входу на Інформаційні сторінки учасників тестування, переслати ці повідомлення адресатам.
Зазначимо, що тривалість національного мультипредметного тесту збільшено до 120 хвилин.
Відповідну пропозицію освітяни Львівщини направили в МОН у середині квітня.