ДО УВАГИ МЕШКАНЦІВ ХОДОРІВСЬКОЇ МТГ!

Дата: 04.05.2022 08:41

СЛАВА  УКРАЇНІ !

Шановні мешканці Ходорівської територіальної громади, вчора, 03.05.2022 року близько 20год. 30 хв. над територією нашої громади силами ППО Збройних Сил України було знешкоджено крилату ракету окупанта рф. Нащастя жерв та постраждалих немає.

Ми неодноразово були очевидцями того як над нами пролітали ракети і якщо на початку військової агресії ми активно і відповідально реагували на сповіщення про повітряну тривогу, то на теперішній час люди часто нехтують звуковими сигналами повідомлення про небезпеку.

Ворог веде активні і агресивні бойові дії, використовує крилаті ракети для знищення життєво важливих об’єктів нашої інфраструктури. На то місць наші Збройні Сили України відмінно виконують свої завдання по знешкодженню ворожих цілей.

З метою збереження свого життя, життя та здоров’я своїх рідних, близьких Вам людей просимо не нехтувати сигналами оповіщення про повітряну тривогу, при її звучанні необхідно слідувати в укриття та перебувати там до сигналу про відбій повітряної тривоги. Бережіть своє життя та будьте відповідальними за близьких та рідних Вам людей.

Слава Україні !!!  Перемога буде за нами !!!