Програма USAID з аграрного та сільського розвитку продовжує приймати заявки на одержання субгранту «Підвищення спроможності демонстраційних ферм на забезпечення продовольчої безпеки України»

Дата: 03.05.2022 08:35

Для отримання субгрантів передбачено приблизно 10 млн грн.

Цей конкурс для українських мікро-, малих та середніх с/г підприємств, які є приватними виробниками/переробниками овочів, фруктів та ягід, м’яса та молочної продукції, птиці (крім курятини) або продукції аквакультури та працюють на продовольчу безпеку в Україні.

Субгранти можна використати на:

закупівлю нового обладнання та ресурсного забезпечення;

закупівлю нового обладнання для створення нових та модернізації існуючих переробних потужностей для поширення кращого досвіду в секторі;

залучення консультаційно-експертної підтримки тощо.

Сума субгранту може коливатися від 500 до 900 тис. гривень.

Основні виимоги:

? офіційно зареєстрована українська організація або суб’єкт підприємницької діяльності (кооператив, товариство з обмеженою відповідальністю, приватне підприємство, фермерське господарство, ФОП тощо);

? дотримання всіх чинних правил цивільного та податкового законодавства;

? Належить до категорій мікро-, малих та середніх сільськогосподарських підприємств, з щорічним оборотом заявника - не менше 500 тис. грн;

? готовність (за можливості) співінвестувати у дану діяльність не менше 20% від загального бюджету проекту.

Заявки приймаються до 18:00 год 23 березня 2023 р. або до моменту вичерпання коштів.