На Львівщині щодня фіксують велику кількість пожеж, спричинених спалюванням сухостою.

Дата: 02.05.2022 14:20

За останню добу зафіксовано 14 пожеж в екосистемах (горіння сухої трави і чагарника) на загальній площі 0,545 га.

Вогонь не лише знищує сухостій, але й становить небезпеку для майна та життя людей. Дуже часто він виходить з-під контролю. Такі пожежі швидко поширюються, особливо у вітряну погоду.

В умовах війни свідомо нищити свою землю спалюючи суху траву - це злочин, який може кваліфікуватися як диверсія.

Нагадуємо, для громадян сума становить від 3 060 до 6 120 гривень, для посадових осіб – від 15 300 до 21 420 гривень.

Відповідно до змін, які внесли у ККУ на початку березня, такі дії під час воєнного стану караються позбавленням волі, терміном на 15 років або довічним позбавленням волі.