Стартував прийом документів від релокованого бізнесу для участі у обласній програмі підтримки

Дата: 28.04.2022 09:15

Департамент економічної політики Львівської ОВА, у межах реалізації Програми підтримки бізнесу у Львівській області на період воєнного стану,  оголошує прийом документів для бізнесу, який здійснив переміщення виробничих потужностей на територію Львівської області з інших регіонів України. Підтримка полягає у наданні безповоротної фінансової допомоги для організації фінансово-господарської діяльності (крім заробітної плати і капітальних видатків).

Вимоги до суб'єкта господарювання на отримання безповоротної фінансової допомоги:

1) підприємство здійснило переміщення виробничих потужностей на територію Львівської області;

2) підприємство зареєструвалось у Львівській області;

3) підприємство працює в межах видів діяльності згідно із КВЕД 2010, що підпадають під перелік усіх груп розділів 1-33 Секцій A,B,C.

Департамент економічної політики ЛОВА надає безповоротну фінансову допомогу суб’єктам підприємницької діяльності, які відповідають вимогам у сумі 100 тис. грн і додатково 100 тис грн, якщо переміщене підприємство створило не менше 20 нових робочих місць під час воєнного стану на момент подачі заявки.

Процедура подання заявки на отримання допомоги:

-заявку подають за формою, визначеною в додатку 1.

- прийом заявок триває на період воєнного стану за наявності фінансового ресурсу.

- подані заявки реєструють в журналі реєстрації із зазначенням виключно порядкового номера в хронологічному порядку прийняття та засвідчуються підписом керівника суб’єкта господарювання.

Зазначені документи учасникам конкурсу необхідно подати до департаменту економічної політики обласної державної адміністрації за адресою: м. Львів, вул. Винниченка, 18.

Детально ознайомитись з Програмою підтримки бізнесу у Львівській області на період воєнного стану, яка затверджена розпорядженням від 21.04.2022 №35/0/5-22ВА

Додаток 1 до Завдання 1

Заявка

на надання безповоротної фінансової допомоги підприємству, що здійснило переміщення та реєстрацію на територію Львівської області.

Назва організації

Організаційно-правова форма

Код ЄДРПОУ

Види діяльності згідно із КВЕД 2010

Адреса організації

Телефон організації

Електронна пошта організації

Прізвище, ім’я контактної особи

Посада контактної особи

Телефон контактної особи

Електронна пошта контактної особи

Дата та місце державної реєстрації юридичної / фізичної особи

Переміщення виробничих потужностей було здійснено з

Фактичне місцезнаходження переміщених виробничих потужностей у Львівській області

Сума сплачених податків за 2021 рік

Кількість офіційно працевлаштованих працівників станом на 23.02.2022 року

Кількість офіційно працевлаштованих працівників на момент подачі заявки

Кількість створених нових робочих місць під час воєнного стану

Види продукції, що виробляються

Види діяльності згідно із КВЕД 2010

Цілі на які буде використана безповоротна фінансова допомога

Зазначеною заявкою підтверджуємо відповідність нашого підприємства критеріям, визначених умовам Завдання 1. Програми

Зобов’язуємось у випадку отримання безповоротної фінансової допомоги надати Департаменту економічної політики звіт про використання наданих коштів.

Дата                                                                                             Підпис