ЖІНОЧИЙ КЛУБ «БЕРЕГИНЯ» запрошує!

Дата: 27.04.2022 14:34

Шановні дівчата, жінки, мами! Гості Ходорова і Ходорівчанки! Запрошуємо вас на четверту зустріч ЖІНОЧОГО КЛУБУ тема – МЕНТАЛЬНІ КАРТИ + АРОМАТЕРАПІЯ Думки живуть у голові. А як вони виглядатимуть, якщо переселити їх на папір - та не записати, а намалювати? Ментальні карти - це техніка візуалізації мислення. Їх можна використовувати, щоб зафіксувати, зрозуміти і запам'ятати зміст книги або тексту, згенерувати і записати ідеї, розібратися в новій для себе темі, підготуватися до прийняття рішення тощо. Разом із ведучою клубу Інною ми спробуємо застосувати Ментальні карти "Персона" і ароматерапію.

А після розмови поспілкуємось і почаюємо.

Місце проведення: КЗ «Ходорівська міська публічна бібліотека», м. Ходорів, вул. Грушевського, 30

Телефони для довідок: 0957977688 Інна

Подія відбудеться: 27 квітня, середа

Тривалість: з 15:00 до 17:30