Фотоконкурс до Дня матері «Моя рідненька»

Дата: 27.04.2022 11:56

Молодіжна рада при Ходорівській міській раді оголошує фотоконкурс до Дня матері «Моя рідненька»

Для цього потрібно з 28.04.2022 до 05.05.2022 викласти фото в мережі Facebook з хештегами #молодіжнарада_ходорівськамтг #моярідненька доповнивши цікавим описом.

Умови конкурсу:

1. Опублікувати на своїй Facebook - сторінці світлину зі своєю матусею, доповнивши цікавим описом, і обов’язково із хештегами #молодіжнарада_ходорівськамтг #моярідненька

2. Фото повинно бути якісним та чітким

3. Вік учасників необмежений

4. Остаточні результати буде оголошено 8 травня, загалом конкурс триватиме до 7 травня, послідовність буде такою – члени молодіжної ради серед усіх світлин виберуть 10 найкращих, які будуть повторно опубліковані на сторінці МОЛОДІЖНА РАДА при Ходорівській міській раді в мережі фейсбук 6 травня для обрання переможця. Переможцем стане одна з десятьох світлин, яка набере найбільшу кількість вподобайок.

5. Увага! Один учасник - одне фото!

Не приймається від одного учасника декілька світлин.

Переможець конкурсу буде нагороджений незабутнім призом - картиною по номерах з цього ж фото а також невеликим інтерв’ю-знайомством, яке буде опубліковано на сторінках у соціальних мережах Молодіжної ради при Ходорівській міській раді.