Перші вишиванки в своєму житті малята, які народилися в родинах переселенців отримали в Ходорівській громаді

Дата: 26.04.2022 11:26

Фото без описуФото без опису

В Ходорівській  громаді у двох родин переселенців народилися малята: хлопчик та дівчинка!

Родина Шпильчук з м.Буча Київської області (мама ходорівчанка) та родина Дровліненко з м.Харків на даний час проживають в Ходорові.  Жінки народжували в нашому  пологовому відділенні Ходорівської міської лікарні. Молоді матусі та їхні немовлята почуваються добре  і на наше запрошення прибули на засідання сесії міської ради.

Міський голова Олег Коцовський привітав родини та вручив подарунки для новонароджених.

Зворушливі відчуття та приємні враження залишилися у всіх після слів міського голови про те, що наші маленькі українці будуть згадувати, що перша вишиванка у їхньому житті з Ходорова.

У виконанні всіх присутніх на сесії  для новонароджених звучало «Многая літа!»

Незважаючи на тривожні сирени, життя продовжується.

Бажаємо малюкам та їхнім батькам мирного неба над головою та спокійного життя в нашій громаді !

Все буде Україна!