Інформація про засідання ІХ позачергової сесії VIII скликання від 21.04.2022 року

Дата: 21.04.2022 14:42

21 квітня 2022 року відбулось засідання ІХ позачергової сесії VIII скликання на розгляд якої. було винесено ряд важливих питань.  Важливість розглянутих питань обумовлена необхідністю забезпечення продуктами харчування населення в умовах воєнного стану. Виконання цього завдання на пряму пов’язане із вирощуванням сільськогосподарської продукції, в тому числі і на території Ходорівської територіальної громади.

Таким чином було прийнято наступні рішення :

-  про включення до переліку земельних ділянок сільськогосподарського призначення  для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на строк до одного року під час дії воєнного стану в кількості 66 земельних ділянок загальною площею  понад  534 га. ;

- про передачу в оренду земельних ділянок сільськогосподарського призначення комунальної власності для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на строк одного року під час дії воєнного стану;

- про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земельних ділянок сільськогосподарського призначення комунальної власності для ведення товарного сільськогосподарського виробництва в кількості 21 ділянка загальною вартістю  понад 106 га.