Ходорівська міська територіальна громада

Кожен з нас сьогодні - волонтер! Бо тільки так ми зможемо перемогти нашого заклятого ворога!

Дата: 20.04.2022 12:10

20 квітня, у всьому світі відзначається День вдячності волонтерам. У цей день ми згадуємо словами щирої вдячності тих, хто, незалежно від віку, статі, професії і статків, за покликом серця присвятив себе волонтерству.
Волонтерство - це не лише збір коштів чи речей, це в першу чергу - спосіб життя. Вміння витрачати свій час на те, щоб комусь допомогти. Особливо у такий складний і важкий час сьогодні для УКРАЇНИ!

Від імені Ходорівської  громади висловлюємо щиру вдячність усім, хто знайшов у собі силу, відвагу та доброту здійснювати добрі справи, не вимагаючи нічого натомість.
Бажаємо ю міцного здоров’я, наснаги, оптимізму і віри у надзвичайну важливість вашої справи всім вам - сміливим, щедрим на добро, співчуття і взаємодопомогу!

СЛАВА УКРАЇНІ!

З повагою та вдячністю