Роз’яснення щодо звернень внутрішньо переміщених осіб

Дата: 18.04.2022 15:48

До Ходорівської  міської ради надходять звернення від громадян щодо проблем із реєстрацією внутрішньо переміщених осіб (ВПО). Реєстрація ВПО із наданням відповідних довідок проводиться у Центрі надання адміністративних послуг Ходорівської  міської ради ВИКЛЮЧНО з використанням Програмного Комплексу «Соціальна громада», розробником якої є Міністерство соціальної політики України.

На сьогодні ПК «Соціальна громада» та База даних про ВПО працюють зі значним уповільненням. Через технічні проблеми, пов’язані із зверненням великої кількості людей, виникають черги. За інформацією начальника відділу соціального захисту Ходорівської міської ради Мирослави Дитиняк для отримання довідки і внесення інформації до Єдиної бази даних ВПО однієї особи, в окремих випадках, займає декілька годин.

Станом на 18 квітня 2022 року зареєстровано та видано понад 1118 довідок внутрішньо переміщеним особам.

У зв’язку з технічними проблемами у роботі ПК «Соціальної громади» можливість звернення ВПО для реєстрації, а також оформлення фінансової допомоги від держави з березня місяця продовжено до 30 квітня 2022 року.

Зі своєї сторони Мінсоцполітики, для вирішення вищезазначених проблем, вживає заходи з посилення серверних потужностей для підвищення продуктивності роботи «Соціальної громади». Над технічними питаннями продовжують працювати, робота триває.

Просимо внутрішньо переміщених осіб відноситись до роботи працівників відділів міської ради з розумінням!