Ресурси, які корисні українцям у ці буремні часи опору російським окупантам!

Дата: 14.04.2022 11:28

За час війни створено багато ресурсів, котрі допомагають українцям у ці буремні часи опору російським окупантам!

Ми зібрали для вас корисну підбірку чат-ботів у Телеграмі, котрі швидко допоможу вам: надати першу допомогу, повідомити про пересування ворога, знайти житло чи навіть сповістити про відмову в оплаті банківською картою.

Наша підбірка містить ті чат-боти, котрі діють як і по всій території нашої держави, так і на Львівщини.

Як знайти чат-бот?

Скопіюйте його юзернейм (починається з @) та вставте у вкладку “Пошук” (віконце з лупою) у телеграмі.

Готовий до всього

Тут можна дізнатися, як вступити в територіальну оборону, вижити цивільному та як діяти в кризовій ситуації:

@Hotovyi_do_vsioho_bot

Джгут 2.0. Перша допомога

Розкаже, що робити, якщо ви не знаєте/не пам’ятаєте алгоритмів дій при інфаркті, інсульті, зупинці серця, а також інші поради першої медичної допомоги:

@FastAid_bot

SaveUA

Бот допоможе знайти у своїй області волонтерів та запропонувати власну допомогу потребуючим, а саме: продукти харчування, транспорт, паливо, помешкання тощо: @saveua_bot

STOP Russian War

Інформуйте про пересування ворожої техніки тут:

@stop_russian_war_bot

StopRussia

За допомогою цього бота можна заблокувати Telegram-канали, YouTube-канали, Facebook-групи, Instagram-профілі, які поширюють дезінформацію, а також інформацію щодо місць дислокацій ЗСУ:

@stopdrugsbot

Нам по дорозі

Бот допомагає зв’язатись українцям, які мають авто з українцями, яким немає чим добратися до місця дислокації:

@nampodorozi_bot

Прихисти українців

Цей бот допомагає знайти та зв’язатись людям, які можуть надати помешкання тим хто його потребує:

@shelter_for_ukrainians_bot

Турботник

Допомагає 24/7 українським переселенцям отримати тимчасову домівку та необхідні речі у ЦНАПах, що працюють як пункти турботи:

@turbotnyk_bot

Дитина не сама

Бот допоможе, якщо ви бажаєте тимчасово прихистити дитину у своїй сім'ї, якщо ваша дитина загубилася, якщо ви бачите самотню дитину, якщо вам відомі міжнародні організації, які готові прихистити українських дітей або якщо ви маєте інші питання стосовно дітей:

@dytyna_ne_sama_bot

Пошук зниклих

Оперативна інформація стосовно дорослих та дітей, які загубилися та дітей, яких знайшли, також тут є інформація стосовно дорослих, зв’язок із якими було втрачено: @poshuk_znyklyh

Не працює термінал

Сюди можна сповістити про відмову представників бізнесу у розрахунку картою при оплаті товарів/послуг:

@pos_terminals_bot

Е-споживач: Прийом звернень

Надання інформації у разі виявлення випадків завищених цін під час оренди помешкання чи користування будь якими послугами:

@derzhspozhivsluzhba_bot

Чат-боти, які діють на території Львівщини!

Гаряча лінія Львівської області

Оперативно надає інформацію як мешканцям області, так і внутрішньо переміщеним особам з найбільш актуальних питань в умовах воєнного стану.

У Телеграмі: https://t.me/lodahotline_bot

У Вайбері: https://chats.viber.com/lodahotline_bot

Допомога на Львівщині

Чат-бот, який дозволяє дізнатись, де потрібні волонтери та допомога. Контактну інформацію Територіальної оборони, а також містить низку корисних посилань, як от перекази коштів на армію та інше:

Зберігайте, користуйтеся та поширюйте!