Ходорівська міська територіальна громада

Майстер-клас із писанкарства -душевно, пізнавально, колоритно!

Дата: 13.04.2022 09:14

Українські писанки відомі на весь світ. Писанки є символом воскресіння, оновлення, символом світу земного та духовного. У передвеликодні дні українці створювали та створюють ці живописні мініатюри, які є символічними оберегами.

З ініціативи Молодіжної ради при підтримці Ходорівської міської ради у середній школі №2 відбувся майстер-клас із писанкарства нашої союзянки майстрині п.Галини Набитович.

На захід  завітали шановні гості зі Львова-голова  Львівського відділу Союзу Українок п.Лідія Бойчишин Lidiya Boichyshyn та п. Наталя Дробот, також волонтер, випускниця школи п.Ліда Кузів  Lydia Kuziv, яка проживає давно у Лондоні. Із задоволенням створювали  писанки наші гості-переселенці із Запоріжжя,Києва, Чугуєва,Бучі,ходорівчани,секретар міської ради п.Марія Гавінська, керівник відділу освіти п.Наталія Калинець,керівник відділу культури п.Христина Добуш.

Надіємось, що знання, які почерпнули наші відвідувачі від майстрині п. Галини зможуть передати рідним та близьким у своїх сім'ях, родинах, містах, адже важливо, щоб традиції українського народу не переривалися, позаяк у цьому - код нашої нації!!!

Разом-ми сила!Ми- єдина Україна!

Ми переможемо!Слава Україні!