Львівська область: люди мало не щодня натрапляють на вибухонебезпечні предмети часів II Світової війни

Дата: 08.04.2022 12:51

За минулу добу піротехнічною групою 2-го Спеціального центру швидкого реагування ДСНС України вилучено та знищено встановленим порядком 3 вибухонебезпечні предмети часів II Світової війни.

Зокрема 7 квітня о 12:05 год піротехнічною групою 2-го спеціального центру швидкого реагування ДСНС України вилучено та знищено встановленим порядком 1 одиницю протитанкової міни ТМ-42 часів II Світової війни, яку було виявлено в с. Глушин Золочівського району.

Цього ж дня о 16:20 год було вилучено та знищено встановленим порядком 1 одиницю 81.4 мм мінометну міну часів II Світової війни, яку було виявлено с. Ражнів Золочівського району.

Також о 18:35 год вилучили та знищили  1 одиницю 152 мм артилерійського снаряда часів II Світової війни, який було виявлено в с. Лешнів Золочівського району.

Головне управління ДСНС України у Львівській області нагадує, що боєприпаси часів II Світової війни, попри розміри та значний вік, вкрай небезпечні.

Не наражайте себе на небезпеку: ні в якому разі не торкайтесь небезпечного предмета, не переносьте та не розбирайте його, не кидайте у багаття – це дуже небезпечно! Негайно повідомте про небезпечну знахідку за номером «101» або «102»!