Знову непоправна втрата в нашій громаді… Прощання з Героєм  Гуралем Василем відбудеться  завтра в селі Дуліби

Дата: 06.04.2022 16:43

Гураль Василь  Іванович народився 02 липня 1966 року в с. Дуліби  Жидачівського  району Львівської області, в родині Івана та Катерини Гураль.

Одружений , має сина, дочку та 5 внуків.

Працював  кухарем, водієм, прослужив в службі  ДАІ 10 років та  в   підрозділі особливого призначення МВС 10 років.

В 2014 році був на майдані в Києві. Допомагав всім, хто цього потребував. Людина великої душі, товариш, побратим, мисливець, фермер, любив односельців.  Був меценатом футбольної клубу «Сокіл» с. Дуліби.

Записався добровольцем до армії, з першого дня війни  24 лютого 2022 року пішов захищати Україну від російських окупантів. На превеликий жаль, 03 квітня 2022 року загинув  від осколка поблизу Попасної  в Луганській області.

Церемонія прощання з  Героєм  відбудеться завтра,  07 квітня 2022 року  о 12:00 за адресою м. Львів, вул. Театральна 11, Гарнізонний Храм Святих Апостолів Петра і Павла.

Поховання відбудеться в с.Дуліби Ходорівської міської територіальної громади.

Співчуття близьким та рідним… Герої не вмирають!

Низький уклін та вічная пам’ять Герою, що поклав своє життя за Україну.