Оновлена інформація щодо виготовлення паспортів та графіку робочого часу

Дата: 05.04.2022 11:41

Враховуючи вимоги Закону України “Про Державну службу” та роз’яснення Національного агентства з питань державної служби, графік роботи ГУ ДМС Львівщини повертається до звичного із двома вихідними днями.

Тобто, всі відділи у місті Львові («ЦОД 1, 2, 3, 4, 5») та по області працюватимуть:

У вівторок та четвер з 9:00 год. до 18:00 год; У суботу з 9:00 до 16:45 год. Обідня перерва з 13:00 год. до 13:45 год.;

У середу та п’ятницю з 10:00 год. до 19:00 год.; Обідня перерва з 13:00 год. до 13:45 год.;

Неділя та понеділок - вихідний день.

Апарат Головного управління ДМС у Львівській області з понеділка до четверга з 8:00 год до 17:00 год., п’ятниця з 8:00 год до 15:45 год. Обідня перерва з 12:00 год. до 12:45 год. Субота та неділя - вихідні дні.

Повідомляємо, що по Львівській області адміністративні послуги надають:

Бродівський відділ;

Дрогобицький відділ;

Перемишлянський відділ;

Миколаївський відділ.

Роботу Сокальського відділу перенесено у Червоноградський відділ.

Адреси підрозділів повідомляють ВИКЛЮЧНО у приватних повідомленнях у Facebook або за телефоном гарячої лінії: 800 30 88 77.

Додамо, що вартість паспорта громадянина України для виїзду за кордон (20 робочих днів) - 733 грн., у терміновому режимі (10 робочих днів) – 1085 грн.

Вартість оформлення паспорта громадянина України у формі ID-картки - 372 грн. (20 робочих днів) та 498 грн. (10 робочих днів).

Звертаємо увагу, що у зв’язку із обмеженими можливостями Державного поліграфічного комбінату «Україна» та труднощами пов’язаними із доставкою документів можуть виникати затримки в отриманні документів.