До уваги тих, хто вступатиме у виші цього року

Дата: 05.04.2022 10:10

Що відомо станом на сьогодні:

Вступна кампанія відбуватиметься за спрощеною системою, але механізм незалежного оцінювання збережуть.

Абітурієнти складатимуть тест з трьох предметів: української мови, математики та історії. По 20 запитань з кожного.

Для складання тесту залучать близько сотні шкіл на Львівщині. Йдеться про ті, де є техніка та забезпечення інтернетом. Відбудеться він орієнтовно у липні. Для участі потрібно буде зареєструватися.

У кожному класі під час складання тесту будуть два вчителі, які спостерігатимуть за тим, щоб абітурієнти чесно складали іспит.

На Львівщині участь у тестуванні можуть брати також абітурієнти, які переїхали до нас з інших регіонів.

Абітурієнти, які хочуть навчатися на платній формі, можуть не складати тест. Вони будуть писати мотиваційний лист, відповідно до якого їх прийматимуть.

24 березня Верховна Рада ухвалила законопроєкт, відповідно до якого у 2022 році скасовують складання державної підсумкової атестації, ЗНО, єдиного вступного іспиту та єдиного фахового вступного випробування.

Максим Козицький - голова Львівської ОДА (ОВА)