Відтепер щоб отримати консультацію сімейного лікаря, терапевта чи педіатра декларація НЕ є обов 'язковою.

Дата: 28.03.2022 09:15

Ви можете звернутись до будь-якого доступного у регіоні лікаря

????Якщо вам потрібна консультація вузькопрофільних спеціалістів ???? направлення НЕ є обов’язковим.

????Якщо ви не маєте можливості або гострої потреби йти на прийом в медзаклад ???? скористайтесь записом на ???? онлайн-прийом до лікаря через Helsi.

? Зробити це можна через додаток або на helsi.me, обравши відповідний розділ «Онлайн-консультації» ??????? Дані про прийом будуть збережені в електронному кабінеті Helsi.

????Навіть на онлайн-прийомі лікар може виписати рецепт, який буде збережений у вашому кабінеті.

??Усі інсуліни за рецептами наразі безкоштовні ????.

??Ліки за програмою «Доступні ліки» можна отримати як за електронним, так і за паперовим рецептом.

??Виписати рецепт може, як завжди, терапевт, педіатр або сімейний лікар ??????? для інсулінів – перший рецепт від ендокринолога. Аптеки наразі приймають і електронні, і паперові рецепти.