Шлях до Перемоги через Ходорів! Родина Лопушанських – люди з великим серцем та щирою душею!

Дата: 24.03.2022 10:37

Житель м.Ходорів Іван Лопушанський  разом із своєю дочкою Інною проявили неабияку щиру і дуже потрібну  ініціативу. У такий  нелегкий для усіх час вони надають  допомогу тим, хто «в дорозі» і  найбільше її потребує.

Гостинне подвір’я Івана стало прихистком та пунктом обігріву людей, які проїжають повз із тих регіонів,  де йдуть активні бойові дії. Тут можна зігрітися, безкоштовно і надзвичайно смачно пообідати і випити чаю з печивом. Особливо усім подобається смажена картопля та гаряча рибна юшка, смачніших страв  в окрузі ви не знайдете!

Ходорівська міська рада висловлює щиру подяку за невтомну працю  родині Лопушанських – людям з великим серцем та щирою душею!