Максим Козицький підписав наказ про запобігання розголошенню інформації під час дії правового режиму воєнного стану

Дата: 18.03.2022 10:35

Начальник Львівської обласної військової адміністрації Максим Козицький підписав наказ про запобігання розголошенню  інформації під час дії правового режиму воєнного стану.

«Керівникам та працівникам підприємств, установ, організацій, що належать до сфери оборонно-промислового комплексу України, які розташовані та діють на території Львівської області, інформацію щодо діяльності таких підприємств, установ, організацій або інформацію, яка стала відома у зв’язку з виконанням службових повноважень та професійних обов’язків, оприлюднювати  у пресі, передавати по радіо, телебаченню чи з використанням інших засобів масової інформації, поширювати таку в мережі Інтернет, виключно після погодження із відповідним структурним підрозділом  Управління Служби Безпеки України у Львівській області, або військовим командуванням чи військовою адміністрацією», - йдеться в тексті наказу від 17.03.2021 №24/22.