ПЕРЕМІЩЕНІ ОСОБИ, ЯКІ ПРИЇЖДЖАЮТЬ В ГРОМАДУ ПОВИННІ В ОБОВ'ЯЗКОВОМУ ПОРЯДКУ ЗАРЕЄСТРУВАТИСЬ.

Дата: 18.03.2022 09:05

Відповідно до розпорядження голови громади, внутрішньо переміщені особи (або їх законні представники), які прибули на територію Ходорівської МТГ після 24 лютого 2022 року повинні з’явитись не пізніше 24 годин після прибуття, до Центру надання адміністративних послуг Ходорівської міської ради або у відповідні старостинські округи для реєстрації і отримання довідки про реєстрацію. При собі потрібно мати документ, що посвідчує особу.

Чоловікам віком від 18 до 60 років не пізніше 24 годин після прибуття – потрібно з’явитися до Жидачівського  районного терцентру комплектування та соціальної підтримки Львівської області для взяття на військовий облік.

Також необхідно інформувати міську раду та старостинські округи, коли переміщена особа змінює фактичне місце проживання/перебування.

Власникам/керівникам усіх форм власності, які здійснюють розміщення внутрішньо переміщених осіб, потрібно невідкладно надавати вищезазначену інформацію.

У іншому випадку буде скеровано відповідну інформацію в правоохоронні органи для вжиття заходів.