В Ходорові всіх охочих запрошують до патрулювання вулиць міста

Дата: 17.03.2022 13:19

Наша економіка повинна працювати, тому підприємства почали відновлювати свою діяльність. В зв’язку з цим, багато чоловіків, які були в добровільній дружині, що  здійснює патрулювання вулиць нашого міста, повернулися до своїх робочих місць.

Виходячи із вищенаведеного, запрошуємо чоловіків віком від  18-ти років поповнити ряди добровільної дружини для здійснення патрулювання вулиць міста протягом доби.

Добровільна дружина проводить  огляд території міста, контролює дотримання громадянами комендантської години, адже патрулювання запобігає вчиненню крадіжок,  мародерства  та інших порушень.

Щовечора в міській раді  з патрулюючими групами проводять інструктаж, узгоджують маршрути й обов’язки, спільно коригують план дій.