В Україні запровадили загальнонаціональну хвилину мовчання для вшанування загиблих внаслідок війни росії проти України

Дата: 17.03.2022 09:27

Президент України Володимир Зеленський підписав указ про загальнонаціональну хвилину мовчання для вшанування пам?яті всіх українцівякі загинули у вітчизняній війніПро це розповів Президент під час відеозвернення.

«Щоранку о 9-й годині на всій території нашої держави будемо згадувати українців, які віддали своє життя. Усіх, хто воював. Усіх військових і усіх цивільних. Дорослих і дітей... Усіх! Усіх, хто міг би ще жити, якби Росія не почала цю війну. Вічна пам?ять кожному, хто загинув за Україну! Втрати окупантів продовжують зростати», - зазначив Президент.

Він також додав, що кількість знищених солдатів противника вже наближається до 14 тисяч, десятки тисяч російських військових поранені, ворог втратив вже більш як сотню гвинтокрилів і скоро буде сотня втрачених літаків.

Окрім того, погад 400 російських танків знищено, плюс декілька тисяч одиниць іншої техніки.

«Ми забираємо з поля бою покинуту ворожу техніку та використовуємо її для захисту нашої держави і наших людей», - сказав Президент.