Ходорівщина приймає та готова приймати вимушених біженців із тих регіонів України, де зараз ідуть бої

Дата: 15.03.2022 15:47

Фото без описуКожного дня Ходорівська громада  приймає тимчасово переселених  людей.

В громаді  зареєстровано майже 1000 осіб біженців. Однак, тих, що втекли від війни набагато більше. Існує чіткий механізм прийому біженців у нашій громаді. І кожний, хто приватно приймає у себе людей, має його дотримуватися. Всі тимчасово переселені мають бути зареєстрованими. Обов’язково! Це ваша і наша безпека. Реєстрація проводиться спеціалістами міської ради в приміщенні Центру надання адміністративних послуг.

Нагадаємо, на території громади заборонено поселяти чоловіків від 18 до 60 років на період воєнного стану без дозволу начальника Жидачівського територiального центру комплектування та соцiальної підтримки Львівської областi (військомату).

Більшість із них проживає в м.Ходорів (620 осіб), інші в селах старостинських округів. Міська рада працює над створенням та облаштуванням 320 місць для тимчасового перебування біженців. Проте в комунальному секторі проживає дуже мала кількість осіб. На даний час в школі №3 (м.Ходорів) - 20 осіб, які повністю забезпечені харчуванням та засобами гігієни. Всі інші проживають в приватному секторі.

Висловлюємо слова подяки власникам готелю-кафе «Магнат», в яких другий тиждень безкоштовно проживають та харчуються 34 особи переселенців.

Майже щодня надходить гуманітарна допомога з-за кордону, продукти харчування від наших мешканців. Волонтери  розподіляють  та направляють її туди, де вона зараз найнеобхідніша.

Велика вдячність за підтримку нашим закордонним побратимам із Гміни Стравчин.

Поки ми турбуємося про найслабших - ми люди.

Ходорівська міська рада, дякує усім, хто допомагає, хто об'єднався  заради перемоги!

Українці-ви неймовірні!!!

У єдності - наша сила!!!