Стартувала платформа #МояВійна для переконання міжнародних партнерів, більше допомагати Україні!

Дата: 14.03.2022 15:04

Міністерство культури та інформаційної політики України, Асоціація інноваційної та цифрової освіти і компанія «Totonis» запустили міжнародну платформу МояВійна.

З її допомогою кожен українець, як свідок жорстокої війни російської федерації проти України, може описати свою історію, викласти реальні факти та особисті переживання. Громадяни всіх країн світу можуть побачити і прочитати ці факти рідними для них мовами та висловити свою підтримку Україні реальними діями.

Свідками війни вже стали мільйони українців. Кожна з їх історій — вкрай важлива і має бути задокументована. Бо та реальність, з якою зараз стикнулися жителі України є не тільки доказом агресії рф, а й доказом злочинів кремля проти людства та гуманності. Ми повинні поділитись зі світом тим, що переживаємо та відчуваємо. Кожна історія українців буде почута!

На платформу, крім історії, можна додати відео або фото підтвердження військових злочинів, які скоюють російські військові на території України.

Усі матеріали проходитимуть модерацію перед тим, як історія стане доступною. Це передбачено, аби інші користувачі платформи, організатори та партнери проєкту були впевнені, що це написали реальні люди.

Модерація відбуватиметься протягом усієї реалізації проєкту, щоб уникнути участі в ньому провокаторів, ботів тощо.