14 березня відзначається День українського добровольця

Дата: 14.03.2022 11:16

Дата вибрана зовсім не випадково. Саме 14 березня 2014 року перші добровольці з Майдану Незалежності вирушили на тренувальну базу, що під Києвом, для формування першого українського добровольчого батальйону. Не заради орденів, а за покликом сердець взялися за зброю тисячі українців, коли над Україною нависла смертельна загроза.

Того ж  2014 року військкомати країни зафіксували рекордну явку добровольців. Люди приходили, не чекаючили на отримання повістки. І саме добровольці сприяли мобілізації сил в тилу, допомогли зібрати та озброїти армію.

Завдяки власній мужності, патріотизму та невичерпній любові до батьківщини українські добровольці стали гордістю свого народу.

Наразі добровольці беруть активну участь у нинішній російсько-українській війні, захищають країну від визволителів, «руського мира» і здобувають перемогу кров’ю і потом.

Разом ми нездоланна сила.