Центр надання соціальних послуг  Ходорівської міської ради продовжує працювати у звичному режимі

Дата: 12.03.2022 12:56

Фото без описуДомівки покинули десятки людей, в тому числі і ті, хто повністю чи частково опікувались своїми родичами чи знайомими.

Соціальні робітники, розуміючи, що окрім них, до одиноких мешканців ніхто не прийде, відвідують своїх підопічних навіть під звуки сирен - допомагають по господарству, купують ліки та продукти.

Фахівці центру надання соціальних послуг знаходяться на постійному  зв’язку із своїми підопічними.

Свої послуги продовжують надавати медична сестра та перукар.

Гуманітарна допомога, яку отримує Ходорівщина від своїх закордонних друзів, зараз розподіляється не лише серед тимчасово переміщених осіб, а й серед підопічних комунальної установи  «Центр соціального обслуговування населення»  – сімей, які перебувають у складних життєвих обставинах.

Діти з кризових сімей отримують від благодійників одяг, санітарно-гігієнічні товари, підгузники, харчування та інше.

Ми працюємо з понеділка по п’ятницю з 8:00 до 17:00 за адресою м.Ходорів, вул. Львівська, 39