674  внутрішньо-переміщених осіб зареєстровано в Ходорівській громаді!

Дата: 10.03.2022 16:29

Станом на 10.03.2022 року на території  Ходорівської міської територіальної громади  зареєстровано  674 внутрішньо-переміщених осіб, більшість  з яких  проживають у приватних помешканнях в м.Ходорів та в селах громади. З них 453 особи проживає в м.Ходорів,  221 особа  - в селах громади. Майже сотня це – діти різного віку.

На даний час міська рада разом із керівниками установ освіти, культури та старостами займається підготовкою та створенням належних умов 320 місць для тимчасового перебування переселенців. На даний час громада готова прийняти для проживання та харчування  120 осіб.

Ми готові надати посильну допомогу  біженцям, які в силу обставин звернулись до нас з проханням надання прихистку. Мешканці нашої громади зібрали значні грошові кошти та запаси  матеріальної допомоги.

В приміщенні Ходорівського міського Палацу культури здійснюється збір продуктів харчування, одягу, засобів гігієни, тощо, що у подальшому відправляється на передову нашим бійцям, а також передається особам, які перебувають у нас та потребують допомоги.

В приміщенні коледжу Львівської політехніки постійно діє пункт надання допомоги в частині забезпечення одягом та взуттям.