Більше 1000 пропозицій безкоштовного житла для біженців на Dopomagai.org

Дата: 10.03.2022 14:20

Волонтери ІТ-спільноти України створили сервіс пошуку безкоштовного житла у безпечних містах України та за кордоном. Цей сервіс допомагає людям, що готові надати безкоштовне житло та прихисток біженцям з регіонів, уражених війною, додати своє оголошення та вказати усі деталі щодо поселення.

Хости та біженці можуть додавати чи шукати оголошення про надання безкоштовного житла за посиланням https://cutt.ly/9AANmGG або за номером гарячої лінії 0 (800) 332238 (безкоштовно по території України), де вже працює більш ніж 40 волонтерів-операторів, які цілодобово приймають сотні дзвінків щоденно.

На сайті можна знайти понад 1000 активних пропозицій щодо безкоштовного житла.