Військовозобов’язані переселенці повинні ставати на військовий облік: хто це контролює

Дата: 10.03.2022 14:19

Громадяни України чоловічої статі, віком від 18 до 60 років, які прибули на Львівщину в період воєнного стану мають з’явитися у територіальні центри комплектування та соціальної підтримки у Львівській області та стати на військовий облік.

Зробити вони це мають не пізніше 24 годин після прибуття. Чи стають військовозобов’язані чоловіки на військовий облік перевіряють патрульні добровольчих формувань та Нацгвардії на блокпостах.

Також на блокпостах правоохоронці перевіряють документи у водія та пасажирів, багаж та наявність зброї. Якщо на зброю немає дозволу, повідомлять слідчо-оперативну групу.