Як швидко і безпечно проїжджати блокпости: досвід та поради

Дата: 07.03.2022 08:23

Тепер це об’єктивна реальність: кожна мандрівка автомобілем в Україні може раз по раз перериватися зупинками і перевірками на блокпостах. Кілька порад, як пройти блокпости без проблем і без тривалої затримки.

Під час війни на межі кожного міста і на кордонах певних територій облаштовують пости військовиків, які контролюють рух транспорту, а також те, що цей транспорт перевозить. Ці затримки, хоч і заважають мирним мешканцям, спрямовані саме на їхнє благо, тому треба ставитися до таких перевірок з розумінням. Інша справа, що своїми діями водій може ускладнити перевірку або навпаки, прискорити її проходження.

При наближенні до блокпоста треба завчасно знизити швидкість

Нагадаємо також, що за умов воєнного стану треба неодмінно носити з собою документи, що посвідчують особу – тобто паспорт або аналогічне посвідчення треба тримати при собі не лише водієві, а й кожному пасажиру. Цей момент варто з’ясувати ще під час посадки всіх в автомобіль, щоб потім не довелося витрачати час і пальне на повернення.