На території громади з 01 березня 2022 року проводиться збір коштів для військових потреб! Усі, хто має можливість та намір зробити внесок, зробіть це вже зараз!

Дата: 02.03.2022 11:11

Починаючи з 1 березня на території громади (в м.Ходорові та старостинських округах) волонтерами буде проводитися збір коштів для військових потреб!

Наголошуємо !!!

Волонтери обов’язково повинні провести запис в спеціальному зошиті обліку коштів. Зошит прошитий, пронумеровано сторінки та скріплений печаткою та підписом посадової особи Ходорівської міської ради!

Обов’язок армії – боронити нашу державу, обов’язок громадян – підтримувати захисників. Наші воїни надійно обороняють нашу державу зі всіх фронтів, де нападає ворог.

Для різних потреб українська армія потребує коштів!

Усі, хто має можливість та намір зробити внесок, зробіть це вже зараз!