Наказ міського голови про категоричну заборону спекулятивного підняття цін в період воєнного стану.

Дата: 01.03.2022 12:50

ГОЛОВИ РАДИ ОБОРОНИ

ХОДОРІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

від  «01» березня 2022 року № 01

З метою забезпечення життєдіяльності жителів громади , керуючись  ст. 18, п.п.1, п.п.19,п.п.20 п.3 ст. 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи Указ Президента України від 64/2022 від 24.02.2022 р. «Про введення воєнного стану в Україні», з метою уникнення спекулятивного підняття цін в період воєнного стану:

НАКАЗУЮ:

1. Комісії з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення Ходорівської міської ради   провести роз’яснювальну роботу:

- із підприємцями Ходорівської територіальної громади, які здійснюють реалізацію товарів першої необхідності, продуктів харчування, засобів гігієни та інших, щодо категоричної заборони спекулятивного підняття цін в період воєнного стану.

- підприємців, які надають послуги з перевезення громадян (служба таксі), зобов’язавши їх  застосовувати тариф за послуги з перевезення, які діяли до введення воєнного стану - в розмірі не більше 12,0 грн. за 1 км. за межами міста та не більше 50,0 грн. в межах міста Ходорова.

2. Виконання наказу залишаю за собою.

Олег Коцовський