До уваги   внутрішньо-переміщених осіб, особливо чоловіків  віком від 18 до 60 років!

Дата: 28.02.2022 19:17

Сьогодні, як ніколи, ми маємо бути свідомими. Чітко розуміти, що кожен має боронити свою домівку, різними методами, кожен по-своєму. Головне залишатись вірними патріотами своєї держави!

Відповідно до розпорядження міського голови вирішено:

•  Заборонити на території Ходорівської міської територіальної громади поселення чоловіків віком від 18 до 60 років усіх закладах розміщення незалежно від форми власності, починаючи від 01 березня 2022 року та скеровувати їх до Першого відділу Стрийського РТЦК та СП (м.Жидачів) для проведення  тимчасового військового обліку.
  • Керівникам усіх закладів розміщення та власникам житлових будинків, квартир до 16:00 год. 01 березня 2022 року довести до відома осіб, яким надано тимчасове проживання про необхідність прибути  до Ходорівської міської ради (або до старости) з метою реєстрації місця їх тимчасового перебування. При собі мати документ, який посвідчує особу та документи на транспортний засіб (за наявності).
  • З 01 березня 2022 року керівникам усіх закладів розміщення та власникам житлових будинків, квартир забороняється здійснювати поселення внутрішньо-переміщених осіб без дозволу Ходорівської міської ради або Львівської обласної війської адміністрації.
  • Старостам старостинських округів до 01.03.2022 року надати інформацію  про кількість поселених осіб в розрізі населених пунктів.