До уваги мешканців громади

Дата: 28.02.2022 10:15

Шановні мешканці громади, в даний час Україна веде війну із Російською Федерацією і люди, в тому числі і жителі Ходорівської громади, максимально намагаються допомогти нашій Українській армії. Не рідко виникають ситуації у яких дії волонтерів не узгоджені із дією органів місцевої влади. Узгодження дій є необхідною умовою для того  щоб уникнути непорозумінь та запобігти злочинним діям окремої категорії громадян щоб не було шахрайства, обману населення, крадіжок, тощо.

25-26 лютого мешканці громади здійснювали збір коштів на потреби армії, нажаль їхні дії не були узгоджені із органами місцевого самоврядування, що призвело до виникнення непорозуміння.

У майбутньому   просимо мешканців громади про свої дії пов’язані із волентерством повідомляти  Ходорівську  міську раду. Крім цього жителям Ходорівської територіальної громади необхідно бути пильними та здійснювати пожертви при пред’явленні відповідного документу із підписом  міського голови та мокрою печаткою.