Нагадуємо! Діє комендантська година з 22:00 вечора до 06:00 ранку.

Дата: 26.02.2022 23:31

Нагадуємо!

Діє комендантська година з 22:00 вечора до 06:00 ранку.

??Під комендантською годиною слід розуміти заборону перебувати на вулицях та в інших громадських місцях без спеціально виданих перепусток і посвідчень особи. Варто залишатися вдома, а якщо пролунають сирени – спуститися в укриття.

??Громадський транспорт у цей час не працюватиме. Громадянам заборонено перебувати на вулицях населених пунктів під час комендантської години.

??При собі необхідно завжди мати документ, що посвідчує особу, адже поліція його перевірятиме.

??Просимо з розумінням ставитись до такого роду заходів. Пам’ятаймо, в країні йде війна, збільшується кількість підозрілих осіб, які можуть бути диверсантами», - зазначили в Нацполіції Львівської області.

??На в'їздах/виїздах з населених пунктів встановлені контрольно-пропускні пункти. Поліцейські перевіряють документи осіб, зупиняють транспортні засоби, перевіряють речі та автомобілі.

??Важливо! Міста, в яких встановлена комендантська година, закриті на в’їзд, але працюють на виїзд.

??Комендантська година є необхідним заходом в контексті активної військової фази агресії РФ проти України. Вона має посилити порядок та безпеку людей. Закликаємо всіх суворо дотримуватись чинних обмежень.

??Водночас нагадуємо, що до екстреної евакуації потрібно бути готовими у будь-який час. Коли вимкнеться сирена, негайно вирушайте в місця притулку.