Протокол № 07позачергового засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Ходорівської міської ради

Дата: 26.02.2022 18:30

Затверджую:

голова Ходорівської міської ради

_______________ Коцовський О.Т.

24.02.2022 року

Протокол № 07

24.02.2022 року                                                                                         м.Ходорів

22: 00 год.

Головував  - О.Т.Коцовський - голова комісії ТЕБ та НС;

Присутні: заступник голови комісії – Я.М. Костур.

секретар комісії –О.П.Сорока.

Члени комісії:

І.Я.Глушко - начальник відділу фінансів виконавчого комітету Ходорівської міської ради.

І.Б. Закорчемний - начальник юридичного відділу виконавчого комітету Ходорівської міської ради.

Т.В. Швед- директор МКП «Ринок».

О.П.Сорока - спеціаліст І-ї категорії з питань надзвичайних ситуацій виконавчого комітету Ходорівської міської ради.

Г.В. Мосій – спеціаліст I категорії з питань ЖКГ Ходорівської міської ради.

Х.Р.Добуш - керівник відділу культури туризму і охорони культурної спадщини виконавчого комітету Ходорівської міської ради.

Н.І.Калинець - керівник відділу освіти, молоді та спорту виконавчого комітету Ходорівської міської ради.

Г.О.Кравчук - директор КП “Ходорівського управління житлово-комунального господарства”.

В.М. Пришляк – директор КП «Ходорівводоканал».

Н.Я. Баторик – директор КНП «Ходорівська міська лікарня».

Запрошені:

М.Д. Гавінська  секретар ради.

Порядок денний:

1. Про розгляд наказу Стрийської РДА №5 від 24.02.2022року  .

та наказу керівника Стрийської районної військової адміністрації №2 від 24.02.2022року  .

Слухали:

1. Про розгляд наказу Стрийської РДА №5 від 24.02.2022року  .

Доповідав:

О.Т.Коцовський  - міський голова.

За результатами розгляду питання порядку денного позачергового засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Ходорівської міської ради комісія

ВИРІШИЛА:

1.1. Управлінню фінансів Ходорівської міської ради дозволити невідкладно використовувати кошти резервного фонду на забезпечення безперебійної роботи усіх спеціальних служб Ходорівської МТГ, а також на закупівлю медикаментів з метою забезпечення оперативного надання медичної допомоги населенню громади;

-  у зв’язку із нагальною потребою у медикаментах та інших товарно-матеріальних цінностях, необхідних для забезпеченя безпеки населення громади дозволити розпорядникам та одержувачам бюджетних коштів проводити їх закупівлі без застосування процедури закупівель визначених Законом України  Про публічні закупівлі ”;

• КП ХУКГ (керівник-Кравчук Г.О.) невідкладно у співпраці із органами внутрішніх справ забезпечити встановлення та облаштування блок-постів (бетонні блоки, мішки з піском, дорожні знаки, вагончики для перебування, освітлювальні пристрої та інші необхідний інвентар, а також харчування) на визначених представниками поліції місцях;

• інспектору військового обліку ( Рожко М.Д.) забезпечити негайне виконання спільно із Стрийським РТЦ та СП передбачених заходів що стосуються мобілізації людських та транспортних ресурсів з метою укомплектування Збройних Сил України, загонів територіальної оборони району та оборони держави;

• заступнику міського голови (Костур Я.М.) спільно із інспектором військового обліку ( Рожко М.Д.) та старостами старостинських округів невідкладно створити загін територіальної оборони з числа добровольців, які не підлягають мобілізації, мисливців, лісників тощо;

• невідкладно визначити місця та забезпечити їх усім необхідним для проживання тимчасово переміщених осіб;

• суб’єктам підприємницької діяльності заборонити торгівлю алкогольними напоями та речовинами, виробленими на спиртовій основі, на території Ходорівської міської територіальної громади у період з 20.00 год. вечора до 08.00 год. ранку щоденно.

1.2.  Запровадити з 22:00 години 24.02.2022р. на території Ходорівської МТГ комендантську годину (заборону перебування на вулицях та в інших громадських місцях без спеціально виданих перепусток і посвідчень), яка діятиме з 22.00 години вечора по 06:00 годину ранку щоденно строком на 30 днів.

1.3.  Керівнику місцевого загону територіальної оборони невідкладно увійти в взаємодію з представниками місцевої поліції.

1.4. КП ХУКГ (керівник-Кравчук Г.О.) – провести відключення вуличного освітлення  по всіх населених пунктах старостинських округів;

- провести поточний ремонт вулиці Тернопільської гравійно-щебеневим покриттям;

1.5.  Ритейлерам (автозаправним станціям) паливно-мастильних матеріалів, які здійснюють діяльність на території МТГ, негайно визначити окремі місця (колонки) для забезпечення безперебійної та оперативної заправки виключно автотранспортних засобів усіх спеціальних, медичних служб та комунальний транспорт МТГ, здійснювати відпуск паливно-мастильних матеріалів по спеціальних відомостях, а також забезпечити резерв палива на автозаправних станціях для оборони держави.

1.6.  Заборонити усім підприємствам, установам та організація усіх форм власності поселення тимчасово переміщених осіб без погодження з Львівською обласною державною адміністрацією.

1.7.  Зобов’язати усі підприємства, установи та організації усіх форм власності, що здійснюють виготовлення хлібобулочних виробів, забезпечити цілодобову роботу вказаних підприємств та виготовлення такої продукції для забезпечення оборони держави, функціонування Збройних Сил України та інших військових формувань, утворених відповідно до Закону України, галузей національної економіки України, життєдіяльності населення.

2.  Контроль за виконанням рішення позачергового засідання комісії з питань ТЕБ і НС Ходорівської міської ради з цього питання покласти на міського голову О.Т.Коцовського.

Секретар комісії                                                                   Олег Сорока