Вітаємо переможців Всеукраїнських новорічних конкурсів!

Дата: 23.02.2022 09:16

Вітаємо переможців обласного етапу Всеукраїнського конкурсу «Новорічна композиція» та Всеукраїнської виставки-конкурсу «Український сувенір", які проводив Львівський обласний центр еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді з метою залучення молодого покоління до джерел і процесу творення українського народного мистецтва, стимулювання розвитку творчого пошуку, а також з метою формування в дітей дбайливого ставлення до природи як невичерпного джерела краси і творчого натхнення.

Радо повідомляємо, що переможцями конкурсів стали учні навчальних закладів нашої громади, які зайняли   призові місця, а саме:

грамотами за І місце нагороджено:

Півуша Андрія - учня 2-А класу ЗЗСО І-ІІІ ступенів № 3 ім. Героя України Романа Точина м.Ходорів (номінація "Новорічний вінок", керівник Данилко Олександра Степанівна);

Белей Камілу - ученицю 4-Б класу ОЗЗСО І-ІІІ ступенів № 1 м.Ходорів (номінація "Новорічний букет", керівник Кобзар Марія Володимирівна);

Бежеряну Єлизавету ученицю 2-А класу ЗЗСО І-ІІІ ступенів № 3 ім. Героя України Романа Точина м.Ходорів

(номінація "Новорічний подарунок", керівник Данилко Олександра Степанівна);

грамотами за ІІІ місце нагороджено:

Горачик Оксану - вихованку екологічного гуртка «Джерельце» КПНЗ «Ходорівський ЦДЮТ» (номінація "Новорічна композиція", керівник Ленишин Соломія Іванівна);

Труша Олега - учня 1-Б класу ОЗЗСО І-ІІІ ступенів №1 м.Ходорів (номінація "Новорічна композиція", керівник Кобрин Ірина Ярославівна);

Калинець Соломію - вихованку гуртка декоративно-ужиткового мистецтва «Перлина» КПНЗ «Ходорівський ЦДЮТ» (номінація - Сюжетна композиція, керівники – Романів Галина Методіївна, Ленишин Соломія Іванівна);

Бойка Устима - учня 3-Б класу ОЗЗСО І-ІІІ ступенів № 1 м. Ходорів (Перша вікова категорія, керівник Чорна Зоряна Адамівна);

Петльову Софію - ученицю 9-Б класу ОЗЗСО І-ІІІ ступенів №1 м.Ходорів (Друга вікова категорія, керівник );

Вілінську Юлію - вихованку екологічного гуртка "Джерельце"(Друга вікова категорія, керівник Швець Наталія Євгенівна).

Подяками Львівського обласного центру еколого-національної творчості учнівської молоді відзначено педагогічних працівників за належну підготовку переможців до участі в обласному етапі Данилко Олександру Степанівну та Кобзар Марію Володимирівну.

Вироби, які посіли перші місця, надіслані у Національний еколого-натуралістичний центр м. Києва. Днями було оголошено переможців Всеукраїнського конкурсу «Новорічна композиція». Роботи наших учнів Бежеряної Єлизавети та Півуша Андрія стали одними з кращих та посіли І та ІІ місце відповідно.

Вітаємо учнів та їх керівників з перемогою! Бо ці нагороди – це не новорічне диво, а результат кропіткої роботи.