17 лютого 2022 року  - 130 років від дня народження Патріарха Української греко-католицької церкви ЙОСИФА СЛІПОГО.

Дата: 18.02.2022 11:28

17 лютого 2022 року  - 130 років від дня народження відомого церковного і громадського діяча, богослова, Патріарха Української греко-католицької церкви ЙОСИФА СЛІПОГО.

З цієї нагоди у Ходорівській міській публічній бібліотеці відбувся захід «Йосиф Сліпий – постать світового виміру», який розпочався з поминальної панахиди за участю отців: отця-декана Миколи Прунака, отця Святослава Паньківа -  сотрудника Храму свв. безсрібників і чудотворців Косми і Дам'яна м.Ходорів та отця Романа Стойка сотрудника Храму свв. Володимира і Ольги м.Стрий.

о. Роман Стойко виступив з цікавою та пізнавальною доповіддю про життя предстоятеля Української греко-католицької церкви.

Щиро дякуємо духовенству, представникам міської управи та гостям за те, що долучилися до вшанування памяті ЙОСИФА СЛІПОГО!